Reklama

Śmierć dwóch osób efektem zatrucia dopalaczami?

24/07/2015 12:50

Czy powodem śmierci dwóch osób mogło być zatrucie dopalaczami? Wszystko wyjaśni sekcja zwłok. Przedwczoraj i wczoraj w szpitalu w Grajewie zmarli kobieta i mężczyzna, zatruci nieznaną jeszcze substancją. - Prokurator Rejonowy wszczął śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci - poinformowała nas rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łomży Maria Kudyba.

- Prokurator Rejonowy wszczął śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci - poinformowała nas rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łomży Maria Kudyba.

Jak relacjonuje prokurator Maria Kudyba, 36-letnia kobieta i 43-letni mężczyzna w ciężkim stanie zostali przywiezieni do szpitala ogólnego w Grajewie we wtorek 21 lipca. Kobieta zmarła następnego dnia, a mężczyzna wczoraj. Prawdopodobną przyczyną śmierci mogło być zatrucie nieznanymi środkami, ale jak podkreśla rzecznik, z całą pewnością będzie to można powiedzieć dopiero po sekcji zwłok. Na razie nie wiadomo, czy były to jakieś substancje niedozwolone czy inne, czy były to substancje chemiczne czy inne, czy może leki. Wszystko to będzie dopiero ustalane.

Reklama

W przypadku zatrucia dopalaczami, największy problem dla lekarzy stanowi ustalenie rodzaju substancji, która spowodowała stan pacjenta. Bez tego nie wiadomo, jakie czynności należy podjąć by ratować poszkodowanego. Z tego m.in. powodu dopalacze są o wiele groźniejsze od "zwykłych" narkotyków.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości