Reklama

Staniórski: Skandal! Z dwóch kontuzjowanych zrobiło się 11 zwolnień!

Piłkarze ŁKS-u II Łomża mieli wolną sobotę. Dlaczego nie doszedł do skutku mecz z Orlętami Czyżew?

- Mamy piątą kolejkę, a tu kolejny weekend nie grasz. Dzień przed spotkaniem otrzymałem informację, iż rywale przedstawili jedenaście zwolnień lekarskich. Mecz został odwołany. Początkowo dowiedziałem się, iż w obozie rywali jest dwóch kontuzjowanych. Co się stało później? Tego się nie dowiemy - mówi Tomasz Staniórski.

Opiekun ŁKS-u II był mocno zniesmaczony całą sytuacją. - Co ja mogę poradzić. Byliśmy, jesteśmy i będziemy gotowi na granie. Nawet za chwilę - dodaje.

W następny weekend łomżanie zmierzą się na wyjeździe z Żubrem Drohiczyn, który wczoraj uległ 0:4 Sokołowi Sokółka.

Reklama

Biało-czerwoni rozpoczęli sezon znakomicie. Na koncie mają komplet punktów, który wywalczyli w czterech spotkaniach.

fot. Klaudia Góralczyk

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości