Za nami emocjonująca inauguracja XIV sezonu Miejskiej Ligi Koszykówki MOSiR Łomża 2024/2025! Zespoły rywalizowały na parkiecie sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 10 przy ul. Niemcewicza w Łomży. Pierwsza kolejka dostarczyła kibicom wielu emocji i ciekawych rozstrzygnięć.
18 PLOG 28:64 Stan Surowy
Mecz, w którym "Stan Surowy" zdecydowanie pokonał zespół 18 PLOG. Drużyna Stan Surowy pokazała swoją siłę i skuteczność, wygrywając różnicą 36 punktów. Z kolei 18 PLOG, mimo starań, nie potrafiła nawiązać walki, co zakończyło się dla nich dość dotkliwą porażką.
Wataha Grajewo 49:79 CUK Basket
W tym spotkaniu "CUK Basket" udowodnił swoją dominację na parkiecie, wygrywając z Watahą Grajewo aż 30 punktami. Mimo ambitnej postawy gospodarzy, drużyna z Łomży była w tym meczu zdecydowanie lepsza, a wynik 79:49 jasno pokazuje różnicę w umiejętnościach i skuteczności obu zespołów.
Showtime 46:38 Swifciary
Trzecie spotkanie I kolejki było zdecydowanie bardziej wyrównane. "Showtime" i "Swifciary" stoczyły zaciętą walkę, a ostateczne zwycięstwo 46:38 padło łupem Showtime. To było spotkanie, które trzymało w napięciu do ostatnich minut, a różnica ośmiu punktów pokazuje, jak niewiele brakowało, by wynik mógł być inny.
fot. MOSiR Łomża