Reklama

Strażacy wyłowili z rzeki... samochód [VIDEO i FOTO]

15/07/2015 17:32

Nietypową akcję przeprowadzili dziś w Nowogrodzie łomżyńscy strażacy z Sekcji Ratownictwa Wodnego. Wyłowili, a właściwie wyciągnęli oni z Narwi koło mostu w Nowogrodzie samochód osobowy. Samochód był pusty, nie było żadnych poszkodowanych osób. 

Informacja o zatopionym samochodzie dotarła do Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łomży przed godziną 14.00. Natychmiast udała się na miejsce ekipa ratunkowa z płetwonurkami, która wydobyła subaru z wody. Będący na miejscu zdarzenia właściciel auta nie potrafił wyjaśnić dokładnie jak doszło do tego zdarzenia. Wiadomo tylko, że subaru stoczyło się z miejsca do wodowania łodzi.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości