Dwóch ochroniarzy zostało postrzelonych przed dyskoteką Xsensation w Myszyńcu. Mężczyźni trafili do szpitala. Jeden z nich został postrzelony w tułów, drugi w nogę. Ogień otworzył nieznany do tej pory sprawca, który uciekł autem ze skradzionymi tablicami rejestracyjnymi. Służby zorganizowały blokady i liczne kontrole na drogach powiatu ostrołęckiego i powiatów ościennych.
Jak informuje portal www.moja-ostrołeka.pl do zdarzenia doszło wczoraj przed dyskoteką Xsensation w Myszyńcu. Około godz. 21.00 nieznany mężczyzna otworzył ogień do stojących przy wejściu ochroniarzy. Dwóch mężczyzn zostało postrzelonych, sprawca uciekł.
- Trwają intensywne czynności zmierzające do ujęcia sprawcy. W wyniku zajścia zostały ranne dwie osoby, które trafiły do ostrołęckiego szpitala. Policja zorganizowała blokady dróg. Informacja o zajściu została przekazana również do jednostek w innych województwach - mówi rzecznik ostrołęckiej policji, asp. Sylwester Marczak.
Szczegóły strzelaniny opisuje portal www.moja-ostrołeka.pl .