Reklama

Uczniowie odebrali świadectwa i udali się na wakacje [VIDEO]

27/06/2025 12:28

Koniec czerwca to tradycyjnie czas zakończenia nauki dla uczniów szkół podstawowych i średnich. To również moment na podsumowanie mijającego roku szkolnego – wskazanie zarówno sukcesów, jak i porażek.

Za wami rok wytężonej nauki – klasówek, sprawdzianów i wielu zadań. Jeszcze tylko odbierzecie świadectwa i rozpoczniecie zasłużone oraz wymarzone wakacje – powiedziała Katarzyna Życzkowska, dyrektor III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży, zwracając się do uczniów podczas uroczystego apelu z okazji zakończenia roku szkolnego.

Po apelu uczniowie udali się do klas, gdzie odebrali swoje świadectwa, dziękując nauczycielom i pedagogom za trud włożony w ich edukację.

Było dużo nauki, ale jakoś dało się przejść – wskazała jedna z uczennic. – Pierwszy rok – wiadomo, ciężko, ale później jakoś się przyzwyczaiłem. Wiadomo, uczyć się trzeba – zauważył inny uczeń.

Reklama

Po wielu miesiącach nauki wreszcie nadszedł długo wyczekiwany czas – wakacje. To nie tylko chwile odpoczynku i „ładowania baterii” przed kolejnym rokiem szkolnym, ale także okazja do podróżowania czy podjęcia pracy.

Planuję wyjechać gdzieś nad wodę. Odpocząć. Spotkać się ze starymi znajomymi – to najczęstsze odpowiedzi, jakie padały. Nie brakowało jednak także pasjonatów edukacji: – Uczyć się do matury. To szybko zleci – wskazał jeden z uczniów III LO w Łomży.

Nam pozostaje jedynie życzyć, aby czas wakacji uczniowie i rada pedagogiczna spędzili szczęśliwie – realizując swoje pasje i zainteresowania, a przy okazji skutecznie odpoczywając.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości