Reklama

Ukrainiec z niemal czterema promilami doprowadził do wypadku!

03/07/2014 09:22

Prawie 4 promile alkoholu w organiźmie miał kierujący fordem Ukrainiec. Doprowadził do kolizji drogowej. Za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło wczoraj, 2. lipca. w Nowym Laskowcu koło Zambrowa.

Policjanci na miejscu ustalili, że kierujący osobowym fordem 44-letni obywatel Ukrainy wyjeżdżając na odcinek drogi Wysokie Mazowieckie – Zambrów, prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu ciężarowym dafem z naczepą. Na szczęscie w wyniku zderzenia pojazdów nikt nie ucierpiał. Badanie alkomatem wykazało, że 44-latek był kompletnie pijany. W organiźmie miał prawie 4 promile alkoholu.

Mężczyzna stracił prawo jazdy i został zatrzymamy przez policję.  Za swoje niechlubne postępowanie odpowie przed sądem.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości