Prawie 4 promile alkoholu w organiźmie miał kierujący fordem Ukrainiec. Doprowadził do kolizji drogowej. Za swoje postępowanie odpowie przed sądem.
Do zdarzenia doszło wczoraj, 2. lipca. w Nowym Laskowcu koło Zambrowa.
Policjanci na miejscu ustalili, że kierujący osobowym fordem 44-letni obywatel Ukrainy wyjeżdżając na odcinek drogi Wysokie Mazowieckie – Zambrów, prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu ciężarowym dafem z naczepą. Na szczęscie w wyniku zderzenia pojazdów nikt nie ucierpiał. Badanie alkomatem wykazało, że 44-latek był kompletnie pijany. W organiźmie miał prawie 4 promile alkoholu.
Mężczyzna stracił prawo jazdy i został zatrzymamy przez policję. Za swoje niechlubne postępowanie odpowie przed sądem.