W hali sportowej II Liceum Ogólnokształcącego w Łomży rozegrane zostało w dniach 27-29 stycznia 3. Grand Prix Polski Seniorów tenisie stołowym. Zmagania zakończyły się zwycięstwem Klaudii Kusińskiej (GLKS Nadarzyn) i Mateusza Gołębiowskiego (KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów). Najlepsza z łomżyńskich zawodniczek, Weronika Łuba, zakończyła rywalizację na miescach 33-40.
Ostatni weekend stycznia upłynął w Łomży pod znakiem tenisa stołowego. Do naszego miasta zjechali najlepsi pingpongiści z całej Polski, by rywalizować w 3. Grand Prix Polski Seniorów. W turniejach głównych wystąpiło po 64 kobiet i mężczyzn, z których część musiała przebrnąć przez eliminacje.
Spośród łomżynianek udało się to Weronice Łubie, która ostatecznie sklasyfikowana została na miejscach 33-40. Z turnieju eliminacyjnego nie udało się niestety awansować do dalszej gry Karolinie Ładzie i Ewelinie Sakowicz.
Oprócz Łuby w turnieju głównym miały też okazję zaprezentować się niespełna 16-letnia Joanna Sokołowska oraz Monika Żbikowska. Pierwsza z nich została sklasyfikowana na miejscach 41-48, a druga 49-56.