Reklama

Wkrótce III Triathlon MOSiR Łomża

23/07/2016 06:39

Niewiele ponad dwa tygodnie pozostały do długo oczekiwanej imprezy - trzeciej edycji Triathlonu MOSiR Łomża. Zawodnicy staną na starcie rywalizacji już 7 sierpnia. Zgłoszenia do zawodów przyjmowane są drogą mailową do 27 lipca.

To już trzecia edycja łomżyńskiego triathlonu. W dwóch poprzednich wzięło udział mnóstwo zawodników z całego kraju. Organizatorzay z MOSiR-u liczą na to, że i tym razem uczestnicy nie zawiodą i frekwencja będzie równie wysoka.

Impreza rozpocznie się o godz. 12 na plaży przy moście Hubala, meta przewidziana jest przy hangarach WOPR. Uczestnicy zmierzą się na różnych trasach i dystansach. Pływanie - 1 km, rower - 15 km, bieg - 3 km. Warunkiem udziału w zawodach jest dokonanie opłaty wpisowej w wysokości 50 zł do 29 lipca.

Reklama

Szczegóły imprezy i zgłoszeń zawarte są w regulaminie dostępnym w załączniku.

Do pobrania:

REGULAMIN TRIATHLON 2016 ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości