Reklama

Wylądowała w rowie. [FOTO]

20/07/2014 15:12

W przydrożnym rowie zakończyła jazdę młoda mieszkanka podwarszawskiej miejscowości. W swoim renault megane przewoziła komplet pasażerów. Jeden z nich trafił do łomżyńskiego szpitala.

Do zdarzenia doszło dziś przed godziną 13.00 w Jakaci Dwornej na trasie Łomża - Ostrów Mazowiecka.

Kierująca renault po minięciu znajdującej się na trasie stacji paliw  z nieznanych jeszcze przyczyn wjechała do przydrożnego rowu. Auto dachowało. Z czwórki pasażerów  jedna osoba, prawdopodobnie z urazem kręgosłupa, została przewieziona do szpitala.

Szczegóły wypadku wyjaśniają łomżyńscy policjanci.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości