Na drodze krajowej 63. w stronę Zambrowa doszło do zderzenia trzech aut. Jedna osoba trafiła do szpitala. Wyjazd z Łomży do godziny 22.00 był poważnie utrudniony.
Do zdarzenia doszło dziś po godzinie 20.00 na skrzyżowaniu z Szosą Mężenińską na trasie do Zambrowa.
Szczegółowe okoliczności wypadku bada policja, jednak ze wstępnych informacji wynika, że jadący od strony Łomży kierowca opla corsa zatrzymał się przy lewej osi jezdni chcąc skręcić w lewo w kierunku Mężenina. Nie zauważył tego jadący za nim volkswagen passat, który nie wyhamował i uderzył tył corsy . Siła uderzenia sprawiła, że pojazd został wypchnięty na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z toyotą avensis nadjeżdżającą z naprzeciwka.
W wyniku zderzenia pasażera volkswagen passata przewieziono do szpitala.
Droga na Zambrów jest już odblokowana.