Około godziny 18.30, na zakręcie Drogi Krajowej 63 w Rogienicach Wielkich (odcinek pomięcy Kisielnicą a Małym Płockiem) kierowca tira stracił panowanie nad kierownicą i pojazd zjechał z drogi na pobocze. Ciągnik wjechał pomiędzy rosnące tam drzewa, a naczepa przewróciła się na bok. Droga jest nieprzejezdna, a na miejscu pracują służby.
Jak się dowiedzieliśmy, ranny kierowca ciężarówki trafił do łomżyńskiego szpitala lecz o stanie jego zdrowia nie ma żadnych informacji.
Na miejscu wypadku pracuje obecnie Straż Pożarna. Strażacy muszą opróżnić zbiornik samochodu, który jest uszkodzony, a wyciekający z niego olej napędowy grozi skażeniem wody w przepływającej nieopodal rzeczce. Część oleju, która wyciekła po wypadku, strażacy już zneutralizowali. Resztę, prawie pełny zbiornik, wypompowują. Dopiero po zakończeniu pracy strażaków możliwe będzie usunięcie pojazdu i otwarcie drogi dla ruchu.
Policja zamknęła odcinek DK 63 pomiędzy Kisielnicą a skrzyżowaniem z drogą prowadzącą w jedną stronę do Nowogrodu, a w drugą do Stawisk.