Pędził ponad 50 kilometrów na godzinę szybciej, niż pozwalały znaki drogowe, wyprzedzał niemal na czołówkę, zmuszał inne samochody do ucieczki z drogi- policjanci nagrali cały rajd 48-letniego kierowcy. Zobacz, jak szalał na drodze!
Rozpędzony fiat punto mknął drogą nr 61. Przez policję został zauważony koło Kolna. Mundurowi ruszyli w ślad za nim- i mieli sporo kłopotów, by bezpiecznie dogonić pirata drogowego.
Mężczyzna łamał wszystkie możliwe przepisy ruchu drogowego. Wyprzedzał "na trzeciego", zmuszając inne samochody do hamowania, by uniknąć zderzenia czołowego. W terenie, gdzie znaki pozwalały jechać z prędkością 90 kilometrów na godzinę, pędził z szybkością 140 km.
Wreszcie policjantom udało się zatrzymać auto. Za jego kierownicą siedział 48-letni mieszkaniec województwa łódzkiego.
Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Sprawa trafi do sądu. Mężczyźnie grozi nawet 5 tysięcy złotych grzywny.