Reklama

Wyprzedzał na trzeciego, wciskał gaz do dechy. Pirat w punto zatrzymany. [VIDEO]

13/06/2014 10:00

Pędził ponad 50 kilometrów na godzinę szybciej, niż pozwalały znaki drogowe, wyprzedzał niemal na czołówkę, zmuszał inne samochody do ucieczki z drogi- policjanci nagrali cały rajd 48-letniego kierowcy. Zobacz, jak szalał na drodze!

Rozpędzony fiat punto mknął drogą nr 61. Przez policję został zauważony koło Kolna. Mundurowi ruszyli w ślad za nim- i mieli sporo kłopotów, by bezpiecznie dogonić pirata drogowego.

Mężczyzna łamał wszystkie możliwe przepisy ruchu drogowego. Wyprzedzał "na trzeciego", zmuszając inne samochody do hamowania, by uniknąć zderzenia czołowego. W terenie, gdzie znaki pozwalały jechać z prędkością 90 kilometrów na godzinę, pędził z szybkością 140 km.

Wreszcie policjantom udało się zatrzymać auto. Za jego kierownicą siedział 48-letni mieszkaniec województwa łódzkiego.

Reklama

Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Sprawa trafi do sądu. Mężczyźnie grozi nawet 5 tysięcy złotych grzywny.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości