Reklama

Z Narwi wyłowiono ciało mężczyzny

24/05/2014 07:18

Z rzeki Narew, na wysokości  Czarnocina, strażacy z wodnej jednostki straży pożarnej wyłowili dziś rano ciało mężczyzny.

Około godziny 6.00 policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży otrzymali zgłoszenie, że w Narwi pływa topielec.

Zadysponowano wodną jednostkę straży pożarnej, która wyłowiła dryfujące po rzece ciało.

Trwa ustalanie tożsamości mężczyzny. Prawdopodobnie ciało topielca znajdowało się w wodzie od kilku dni.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości