Z rzeki Narew, na wysokości Czarnocina, strażacy z wodnej jednostki straży pożarnej wyłowili dziś rano ciało mężczyzny.
Około godziny 6.00 policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży otrzymali zgłoszenie, że w Narwi pływa topielec.
Zadysponowano wodną jednostkę straży pożarnej, która wyłowiła dryfujące po rzece ciało.
Trwa ustalanie tożsamości mężczyzny. Prawdopodobnie ciało topielca znajdowało się w wodzie od kilku dni.