Reklama

Z uśmiechem dziękowały za zdrowie- galeria FOTO

13/06/2011 18:18

Bawić się, doceniać życie, cieszyć odzyskanym zdrowiem, a wszystkim dookoła przypomnieć, jak ważne są badania profilakyczne- właśnie po to organizowane są Czerwcowe Dni Walki z Rakiem. Dla łomżyńskich Amazonek, zrzeszonych w Stowarzyszeniu Kobiet z Problemem Onkologicznym to najważniejszy moment całorocznej działalności.

Jak co roku, Amazonki zadbały, by spotkanie w ramach dni walki z rakiem obfitowało w pociechy dla ducha i dla ciała. Można było kupić kosmetyki i zasięgnąć porady kosmetycznej. Krystyna Jastrząb prezentowała swoją kolekcję pudełek, luster, wazonów i świeczników ozdobionych techniką decoupagu. Teresa Matuszelańska rozwiesiła zaś swoje kilimy i gobeliny, ozdabiając foyer sali Filharmonii Kameralnej.

Podczas czternastych już Dni Walki z Rakiem nagrodzone zostały laureatki drugiej edycji konkursu literackiego "Pokonać los".

Reklama

- Część pań, żeby do nas przyjechać na uroczystość, musiała wyjechać o czwartej rano! Zgłosiły się kobiety z całej Polski-uśmiecha się Barbara Porwoł, prezes Stowarzyszenia Kobiet z Problemem Onkologicznym.

Pierwsza nagroda za opowiadanie "Rak contra rak" przypadła p. Marii z Giżycka.

- Wszystkie prace nadesłane na nasz konkurs zostały wydrukowane w aktualnym Biuletynie Informacyjnym. Ten numer jest taki "do poczytania"- dodaje Barbara Porwoł.

Wieczór zakończył występ Kabaretu pod Wyrwigroszem, który zgromadził publiczność z całej Łomży.

Reklama

-To już taka nasza tradycja, by zapraszać grupy, dzięki którym można się pośmiać, odprężyć. Dzięki temu mamy więcej siły do walki z przeciwnościami- uśmiechają się Amazonki.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości