Czołowe zderzenie fiata panda z fordem, do którego doszło po godz. 8.00, spowodowało całkowite zablokowanie drogi 668 na odcinku Poniat - Kownaty. Na miejscu wciąż pracują służby. Policjanci zalecają kierowcom skorzystanie z objazdów.
Kilkanaście minut po godz. 8.00, na drodze pomiędzy Poniatem a Kownatami, doszło do czołowego zderzenia fiata panda z fordem.
- Kierujący fiatem panda podjął manerw wyprzedzania, podczas którego zjechał na przeciwległy pas. Wtedy zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym fordem. Dwie osoby zostały zabrane do szpitala: pani z forda i pan z pandy. Kierowcy byli trzeźwi - przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży.
Droga na chwilę obecną jest zablokowana, na miejscu wypadku trwają czynności z udziałem policjantów.
- Osoby jadące do Jedwabnego prosimy, aby kierowały się na Wiznę, a tym osobom, które chcą dostać się do Kownat, proponujemy jechać w stronę Grajewa, po czym skręcić w prawo w kierunku Dobrzyjałowa - mówi Brulińska.