Reklama

Zaruzie: pędził 120 km/h w terenie zabudowanym i nie miał uprawnień

20/10/2025 10:13

Policjanci z Łomży zatrzymali do kontroli audi, którego kierowca przekroczył dopuszczalną prędkość. Okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania. 27-letni mieszkaniec Otwocka za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie teraz przed sądem.

Wczoraj przed południem na punkcie kontrolnym w Zaruziu, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego łomżyńskiej komendy zatrzymali kierowcę audi. Powodem kontroli było przekroczenie w tym miejscu dopuszczalnej prędkości.

- Mężczyzna jechał 119 kilometrów na godzinę w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 kilometrów na godzinę. Szybko okazało się też, że to nie jedyne przewinienia mieszkańca powiatu otwockiego. Podczas sprawdzenia w policyjnych systemach wyszło na jaw, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania. Blisko dwa lata temu stracił prawo jazdy za przekroczenie punktów karnych i do chwili obecnej nie starał się odzyskać uprawnień. Mimo to jednak zdecydował się prowadzić- informuje Komenda Miejska Policji w Łomży. 

Reklama

Jego samochód został odholowany na parking strzeżony, a on za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. 

Źródło: KMP Łomża Aktualizacja: 20/10/2025 10:34
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości