Reklama

Zmiana dyrektorów zakładów karnych

30/04/2014 14:31

Płk Piotr Kondraciuk od 2001 roku kierujący Zakładem Karnym w Czerwonym Borze, przechodzi na to samo stanowisko w Białymstoku. Do Czerwonego Boru skierowany został zaś ppłk Tadeusz Kaczyński, do tej pory kierujący aresztem w Białymstoku.

Decyzja płk. Mirosława Dudara, dyrektora okręgowego Służby Więziennej w Białymstoku została ogłoszona dzisiaj, podczas uroczystej odprawy w Czerwonym Borze.

- Odchodzący dyrektor płk Piotr Kondraciuk przekazał sztandar jednostki obejmującemu to stanowisko ppłk Tadeuszowi Kaczyńskiemu- przekazuje rzecznik Zakładu Karnego w Czerwonym Borze.

Odprawa stała się okazją do podsumowania 13 lat dyrektorskiej służby płk Piotra Kondraciuka, twórcy czerwonoborskiego zakładu. Odchodzący dyrektor wręczył po raz ostatni nagrody i wyróżnienia funkcjonariuszom i pracownikom jednostki.

Reklama

Ppłk Tadeusz Kaczyński, od 2008 roku pełniący funkcję dyrektora więzienia w Białymstoku, stanowisko kierownicze w Czerwonym Borze obejmie od jutra.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości