01/09/2025 | Autor: Portal mylomza.pl | źródło: mylomza.pl
Mieszkańcy wsi Janczewo, Kaimy i Korytki przygotowali piękny wieniec dożynkowy, będący symbolem wdzięczności. Obchody rozpoczęły się mszą dziękczynną, a korowód dożynkowy przeszedł ulicami Jedwabnego. Na zakończenie, uczestnicy mogli skosztować tradycyjnych potraw przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich. Burmistrz Jedwabnego podkreślił znaczenie rolnictwa, dziękując za zaangażowanie i zachęcając do wspierania polskich produktów. Imprezę uświetniła zabawa z zespołem BOSMAN.