22/09/2025 | Autor: Portal mylomza.pl | źródło: mylomza.pl
Służba Celno-Skarbowa z podlaskiej KAS zabezpieczyła 6 nielegalnych automatów hazardowych w Łomży. 57-letnia kobieta zarządzająca lokalem została oskarżona o pomocnictwo w nielegalnej działalności. Grozi jej kara pozbawienia wolności do 3 lat. Osoby organizujące gry niezgodne z przepisami mogą ponieść karę pieniężną nawet do 100 tys. zł za każdy nielegalny automat. Sprawa ma duże znaczenie dla walki z nielegalnym hazardem.