13/09/2025 | Autor: Portal mylomza.pl | źródło: mylomza.pl
Wspaniali młodzi lekkoatleci z trzech klubów - KS Prefbet-Sonarol Łomża, LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża i KOKiS Kolno, zachwycili publiczność swoimi osiągnięciami. Igor Kamiński, debiutujący na 600 m, zajął wysokie miejsce, podobnie jak Mateusz Bujno, który błyszczał zarówno na 100 m, jak i na 300 m. Lena Gniazdowska również stanęła na podium na obu dystansach. Konrad Zaleski imponował na 800 m. Pozostali zawodnicy, w tym Lidia Pawelczyk, Amelia Sempkowska czy Adam Lutoborski, również pokazali wysoką formę. to był naprawdę udany dzień dla lokalnych talentów!