Reklama

20-latek uderzył z impetem w słup. Auto do kasacji

21/02/2020 14:52

20-letni kierujący audi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i podczas wyprzedzania innego pojazdu stracił panowanie nad autem, po czym uderzy w słup elektryczny. Rozbity samochód nadaje się tylko do kasacji.

Do zdarzenia doszło  tuż przed godz. 12:00 na ul. Przemysłowej w Grajewie.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 20-letni kierujący audi mieszkaniec powiatu grajewskiego nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i podczas wyprzedzania innego pojazdu stracił panowanie nad autem, a następnie uderzy w słup elektryczny - przekazuje policja.

W wyniku zdarzenia pasażer audi został przewieziony do szpitala. Kierujący był trzeźwy.

Rozbite audi nadaje się tylko do kasacji.

fot. zyciegrajewa.pl

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości