Reklama

21-letni kierowca pochwalił się policji, że palił marihuanę. Susz miał też przy sobie

29/02/2024 10:51

Policjanci z patrolówki zatrzymali do kontroli bmw. Siedzący za kierownicą 21-latek powiedział mundurowym, że palił marihuanę. Przy mieszkańcu powiatu łomżyńskiego policjanci znaleźli też narkotyki. Mężczyzna został zatrzymany.

Policjanci z kolneńskiej patrolówki, na terenie miasta zatrzymali do kontroli drogowej bmw. Za kierownicą siedział 21-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego. 

- Podczas kontroli mężczyzna powiedział mundurowym, że dzień wcześniej palił marihuanę. Od kierowcy została pobrana krew do badań i od wyniku zależy, czy usłyszy on zarzut kierowania po wpływem środka odurzającego -informuje KPP Kolno.

W trakcie dalszych czynności policjanci przy 21-latku znaleźli również torebkę strunową z zawartością suszu roślinnego. Wstępne badania narkotesterem wykazało, że jest to marihuana. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi do 3  lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Kolno
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości