Reklama

23-latek spadł z maszyny rolniczej. Mężczyzna w stanie krytycznym trafił do szpitala

23-latek w ciężkim stanie trafił do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło w czasie prac polowych. Do zdarzenia doszło w Zabielu, znajdującym się koło Kolna.

- Wczoraj, około południa otrzymaliśmy informację, że w Zabielu, w trakcie wykonywania prac polowych, 23-letni mężczyzna spadł z maszyny rolniczej. Został on zabrany przez zespół pogotowia ratunkowego do szpitala. Przeprowadzone badanie wykazało, że 52-letni kierowca ciągnika rolniczego, do którego była podpięta ta maszyna, był trzeźwy - mówi sierżant sztabowy Ewa Zabłocka.

Jak podaje Polskie Radio Białystok - 23-latek najpierw spadł z maszyny rolniczej, a potem przejechał po nim ciężki walec. 

Źródło: KPP Kolno Aktualizacja: 30/08/2024 12:35
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości