Reklama

48-letnia kobieta za niebezpieczne wyprzedzanie odpowie przed sądem [VIDEO]

29/05/2024 12:43

48-latka kierująca mercedesem nie zastosowała się do znaku sygnalizacji świetlnej nakazującego skręt w lewo, jadąc dalej prosto i wyprzedzając na przejściu inny pojazd. Do niebezpiecznego manewru doszło na skrzyżowaniu w centrum Kolna.

Do niebezpiecznego wyprzedzania doszło na głównym skrzyżowaniu w Kolnie. To tam kamera zamontowana w samochodzie innego kierowcy nagrała kierującą mercedesem, która nie zastosowała się do znaku sygnalizacji świetlnej nakazującego skręt w lewo. Siedząca za kierownicą auta 48-latka pojechała dalej prosto, wyprzedzając inny pojazd na przejściu dla pieszych i na skrzyżowaniu. Mieszkanka powiatu wysokomazowieckiego za popełnione wykroczenia odpowie teraz przed sądem.

- Kierowco pamiętaj, że na drodze nie jesteś sam. Brawurową jazdą stwarzasz zagrożenie nie tylko dla siebie, ale i innych. Ponownie apelujemy o rozsądek na drodze i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego - poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Kolnie.

Źródło: KPP Kolno Aktualizacja: 29/05/2024 13:01
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości