Reklama

57-latek wyszedł z mieszkania i nie wrócił. Szuka go policja

18/02/2022 08:31

Policjanci poszukują zaginionego mieszkańca Augustowa. 57-latek na początku lutego wyszedł z mieszkania i do tej pory nie wrócił.

57-latka szukają policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie. Mężczyzna na początku lutego wyszedł z mieszkania i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie wrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: 175 centymetrów wzrostu, szczupła budowa ciała, zarost: broda i wąsy, łysy.

"Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub posiadają informacje dotyczące miejsca jego przebywania proszone są o kontakt telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Augustowie pod numerem telefonu 47 715 62 12 lub dzwoniąc na numerem alarmowy 112. Zapewniamy anonimowość." - apelują policjanci.

Reklama

zdj. KPP Augustów

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości