Reklama

Akcja "Prędkość": Lepiej zdjąć nogę z gazu! [FOTO]

16/02/2019 12:12

Wzmożonych kontroli prędkości w województwie podlaskim możemy spodziewać się przez cały weekend. Akcja "Prędkość" podjęta została z uwagi na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa na drogach. Warto zdjąć nogę z gazu.

Mundurowi kontrolują prędkość przy użyciu ręcznych mierników prędkości oraz wykorzystując wideorejestratory w radiowozach. Wzmożonych kontroli prędkości w województwie podlaskim możemy spodziewać się przez cały weekend. Funkcjonariusze widoczni są m.in. w Kisielnicy, czyli na ruchliwej i niebezpiecznej "krajówce". 

Jak informuje podlaska policja, akcja "Prędkość" podjęta została z uwagi na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa na drogach. Warto zdjąć nogę z gazu!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama