Reklama

Piorunek i Zgrzywa nadal we władzach

05/10/2013 13:48

Jacek Piorunek nadal będzie przewodniczył powiatowym strukturom Platformy Obywatelskiej- zdecydowali dziś członkowie partii. Podczas zorganizowanego zjazdu, wybrali też delegatów, którzy wezmą udział w wyborach regionalnych PO pod koniec października.

Sobotni zjazd powiatowy rozpoczęło przyjęcie kadencyjnego sprawozdania zarządu, które przedstawił dotychczasowy przewodniczący Jacek Piorunek.

Po jednogłośnym zaakceptowaniu sprawozdania, delegaci zdecydowali podczas tajnego głosowania o powierzeniu Piorunkowi funkcji przewodniczącego powiatowych struktur PO na kolejną kadencję.

Delegaci wybrali też czternastoosobową Radę Powiatu PO. Wiceprzewodniczącym Rady został Zdzisław Kopańczyk. Na stanowiska sekretarza została wybrana Halina Chodnikiewicz, a skarbnika- Karol Borawski. Funkcje członków zarządu zostały powierzone: Stanisławowi Michałowskiemu, Marianowi Okrągłemu, Hubertowi Kozłowskiemu, Jadwidze Dudzińskiej- Głaz i Jadwidze Michałowskiej.

Reklama

Członkowie PO wybrali też siedmiu delegatów na Zjazd Regionu Podlaskiego PO, który 27. października odbędzie się w Białymstoku. Tam zostanie wybrany przewodniczący PO w województwie.

Bez zmian i w mieście

W niedzielę, 6. października odbył się też zjazd miejskich struktur PO. O przewodnictwo rywalizowało trzech członków partii: Sławomir Zgrzywa, Maciej Głaz i Cezary Kisiel. W drugiej turze głosowania zwyciężył Zgrzywa, który miejskiej Platformie przewodzi od ponad roku.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości