Renault megane z czterema osobami w środku wjechał pod koła rozpędzonej ciężarówki. Do tragicznego wypadku doszło po godz. 6.00 rano na wysokości miejscowości Sierzputy Stare na trasie między Łomżą a Ostrołęką. W wypadku zginęły trzy osoby- młodzi mężczyźni. Żaden nie skończył 30. roku życia. Kibice wracali z meczu rozgrywanego w Kownie.
Z pierwszych ustaleń policji wynika, że kierowca renault megane na zagranicznych numerach rejestracyjnych, przewożący troje pasażerów, jechał w kierunku Ostrołęki. Nagle- z niewyjaśnionych przyczyn- zmienił pas ruchu. Wjechał prosto pod koła jadącego z naprzeciwka tira, zderzając się z nim czołowo.
Trzech mężczyzn w wieku 23, 25 i 27 lat, podróżujących renault, poniosło śmierć na miejscu. Czwarty, 26-latek, w stanie ciężkim został zabrany do szpitala. Wszyscy to obywatele Bośni i Hercegowiny. Kibice wracali z rozgrywanego wczoraj w Kownie meczu. Ich reprezentacja pokonała Litwę w spotkaniu eliminacyjnym piłkarskich mistrzostw świata. Drużyna z Bałkanów po raz pierwszy w historii awansowała na mundial.
Kierowca ciężarówki nie odniósł poważniejszych obrażeń.
Przejazd między Łomżą a Ostrołęką był utrudniony przez kilka godzin.
Wideo dzięki uprzejmości portalu www.moja-ostroleka.pl