Już za dwa dni czekają nas wielkie emocje. Przed nami Wiosenne Zawody Pływackie o puchar prezydenta Łomży.
W najbliższą sobotę aż 238 zawodników z 18 klubów z Polski i Łotwy będzie rywalizować na obiekcie Parku Wodnego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży.
Początek zmagań o godz. 10:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników pływania, rodziców, znajomych do kibicowania.