Wyniki badań wody przeprowadzone przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Łomży potwierdzają, iż woda we wszystkich nieckach basenowych Parku Wodnego przy ulicy Wyszyńskiego oraz na pływalni przy ulicy Niemcewicza spełnia oczekiwane parametry jakości i nadaje się do pływania i rekreacji. Już od jutra będzie czynny Park Wodny, a od poniedziałku pływalnia przy SP10.
Przypominamy także, że trwa kampania informacyjna Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży, która ma na celu pogłębienie wiedzy użytkowników pływalni na to, jaki wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie ma prawidłowe przestrzeganie zasad higieny i bezpieczeństwa. W interesie nas wszystkich jest świadomość, że jakość wody basenowej zależy także od nas samych.