Marzysz o karierze piłkarskiej? Chcesz rozwijać swoje umiejętności sportowe i jednocześnie zdobywać kompleksowe wykształcenie? To jest Twoja szansa!
Akademia ŁKS-u Łomża zaprasza chłopców z roczników: 2007, 2008 i 2009 do wzięcia udziału w naborze z rekrutacją do Liceum Mistrzostwa Sportowego w Łomży. Rozwijaj swoje umiejętności piłkarskie i zdobywaj wykształcenie w jednym miejscu! Stypendia Prezydenta Miasta Łomża dla najlepszych uczniów w nauce i sporcie
Dlaczego warto uczyć się w Liceum Mistrzostwa Sportowego w Łomży?
- bezpłatna nauka
- obozy sportowe
- wysoki poziom szkolenia sportowego i kształcenia ogólnego
- optymalne warunki łączenia zajęć sportowych z dydaktycznymi
- nowoczesne pracownie dydaktyczne, biblioteka szkolna, sala gimnastyczna, siłownia, sala fitness, pracownia komputerowa oraz bezpłatne wi-fi
Kiedy i gdzie?
18 czerwca, godz. 10:00
Stadion MOSiR w Łomży, ul. Zjazd 18
Zgłoszenia należy kierować na e-mail: akademia@lks.lomza.pl