Reklama

Chłopcy na podium, dziewczęta prawie... [FOTO]

13/03/2017 11:30

8 marca 2017 roku dziewczęta i chłopcy ze Szkoły Podstawowej Nr 10 w Łomży reprezentowali Łomżę w zorganizowanym w Augustowie Finale Igrzysk Województwa Podlaskiego w Pływaniu. Nasi młodzi pływacy zajęli miejsca w ścisłej czołówce w województwie. Startowały 24 drużyny.

Do finału wojewódzkiego Igrzysk awansowały 24 nalepsze ekipy z województwa podlaskiego wyłonione we wcześniejszych kwalifikacjach. Łomżyńscy pływacy z SP 10 stanęli na najniższym stopniu podium przegrywając jedynie z SP 29 Białystok i gospodarzami z SP 3 Augustów. Drużyna dziewcząt zajęła natomiast uznawane za najgorsze dla sportowca, IV miejsce, a wyprzedziły ją SP 29 Białystok, SP 10 Suwałki i SP 3 Bielsk Podlaski.

Drużyna dziewcząt wystartowała w składzie: Czerwińska Anna, Dziemińska Kinga, Kuźnicka Oliwia, Kneć Alicja,Kozak Julia, Parzych Amelia, Przeździecka Alicja, Śleszynska Nikola, Wawrzyniak Gabriela, Woronowicz Inga - trener Jarosław Szeremet.

Reklama

Drużyna chłopców wystartowała w składzie: Brodacki Mikołaj, Chrobak Bartosz, Czaplicki Kacper, Gietek Olek, Kosiński Dawid, Ogonowski Kuba, Parzych Miłosz, Wierzbicki Dominik - trener Tomasz Drozdowski.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości