Trwają ostatni dni walki o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Łomża rywalizuje o jak najwyższe miejsce. Jak na razie miasto wykręciło 32 128,11 km. Rywalizacja trwa do 30 czerwca.
Jak przekazał Urząd Miejski w Łomży, na kilka dni przed końcem zmagań, nasze miasto zajmuje 33. miejsce spośród 59 samorządów rywalizujących o zwycięstwo. Jak dotąd wykręcono 32 128,11 km co przełożyło się na 543,36 pkt. Akcja trwa od 1 czerwca. Jak dotąd puchar dla Rowerowej Stolicy Polski jeszcze nigdy nie zawitał do Łomży.
Miasto zachęca do wzięcia udziału w akcji organizacje sportowe oraz indywidualnych rowerzystów i rowerzystki, aby walczyli o każdy kilometr.
- Dla najlepszej szkoły i organizacji sportowej z Łomży przewidziano nagrody w postaci zakupu sprzętu sportowego o wartości 3 tysięcy złotych, a dla najbardziej aktywnych rowerzystów i rowerzystek nagrody rzeczowe. – zachęcają urzędnicy.
Reklama
Aktualny ranking:
Szkoły:
Organizacje sportowe:
Mężczyźni:
Kobiety:
Aby wziąć udział w akcji należy pobrać aplikację „Aktywne Miasta”, a następnie wybrać miasto. Udział w zabawie daje dostęp do indywidualnych rankingów oraz historii Twoich aktywności.