Reklama

MOSiR w Łomży padł ofiarą wandali! Trwa ustalanie sprawcy

25/06/2026 07:41

Skandaliczny incydent na boisku do koszykówki 3x3 przy Parku Wodnym w Łomży. Ktoś zniszczył tablicę do kosza. Pracownicy MOSiR-u zwrócili się z apelem do sprawcy, który albo sam zgłosi się do poszkodowanych albo zajmie się nim policja.

W środę (25 czerwca) po południu ktoś zniszczył tablicę do kosza przy boisku do koszykówki 3x3 przy Parku Wodnym w Łomży.

- W wyniku działania sprawcy zniszczeniu uległ element wyposażenia boiska, co spowodowało czasowe ograniczenie możliwości korzystania z obiektu – informuje MOSiR Łomża.

Pracownicy dodają, że teren boiska jest objęty monitoringiem wizyjnym. Zabezpieczany jest materiał, który może pomóc w ustaleniu okoliczności zdarzenia oraz identyfikacji sprawcy.

MOSiR w Łomży apeluje do sprawcy, aby dobrowolnie zgłosił się pod numer telefonu 696 198 988, aby wyjaśnić sprawę. Jeśli sprawca nie nawiąże kontaktu, sprawa trafi na policję.

Reklama

Łomżyński MOSiR zwraca się też z prośbą do ew. świadków zdarzenia lub osób mających informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawcy, o kontakt pod wskazanym wyżej numerem telefonu.

Źródło: MOSiR w Łomży
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości