Podczas nadchodzącego długiego weekendu, w niedzielę (7 czerwca) w Parku Jana Pawła II odbędzie się Piknik Rodzinny. W programie m.in. gry, zabawy i strefy aktywności.
Rada Osiedla Nr 11 zaprasza mieszkańców Łomży na Piknik Rodzinny. Impreza odbędzie się w niedzielę (7 czerwca 2026 r.) w Parku Jana Pawła II.
– Wydarzenie będzie okazją do wspólnego spędzenia czasu, integracji mieszkańców oraz aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu – zachęca Piotr Pawłowski, Przewodniczący Rady Osiedla Nr 11 w Łomży.
W programie pikniku przewidziano liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych, m.in. gry i zabawy rodzinne, animacje dla najmłodszych, warsztaty rękodzielnicze, dmuchańce oraz strefę aktywności.
Wstęp na piknik jest wolny i ma otwarty charakter. Impreza odbywa się w godz. 12-16. Organizatorzy zachęcają całe rodziny do udziału i wspólnego tworzenia przyjaznej, sąsiedzkiej atmosfery.
