W niedzielę wielkie emocje. Biało-czerwoni rozegrają pierwszy mecz mistrzostw Europy w piłce nożnej.
Podopieczni Michała Probierza podejmą Holandię. Jaki padnie wynik? Czy Wojciech Szczęsny i spółka sprawią niespodziankę i pokonają wyżej notowanych przeciwników? Jak myślicie? A jak typuje prezydent Łomży? Zobaczcie.
Grzegorz Daniluk, szef kancelarii prezydenta Łomży
Polska - Holandia 1:1
Wiesław Grzymała, przewodniczący Rady Miasta Łomży
Polska - Holandia 1:1
Mariusz Chrzanowski, prezydent Łomży
Polska - Holandia 2:2