Reklama

Co tam się wydarzyło? Wyrzykowska, Lewandowska z nagrodami. Piszczatowska z wyjątkowym zachowaniem! (zdjęcia)

01/07/2024 11:54

Piłkarki Fortów Piątnica wygrały się do Korycina. Walczyły w turnieju, który odbył się w...błocie.

I co? Rozegrały trzy spotkania i wywalczyły pierwsze miejsce. Ponadto nasze przedstawicielki otrzymały wyróżnienia. Po sześć goli zdobyły: Aleksandra Wyrzykowska oraz Kamila Lewandowska. Ola obroniła tytuł wywalczony w zeszłym roku.

No i jeszcze zachowanie Gabrieli Piszczatowskiej. Została uhonorowana tytułem najlepszej bramkarki, ale co zrobiła "Gabi"? Oddała swoja nagrodę zawodniczce z przeciwnej drużyny. Stwierdziła, że dzięki swojemu zespołowi nie musiała tyle bronić, co rywalka. Wielkie ukłony.

Reklama

Forty Piątnica reprezentowały: Kamila Lewandowska, Gabriela Piszczatowska, Izabela Łada, Katarzyna Bieńkowska, Aleksandra Wyrzykowska, Natalia Wykowska, Iga Woźniak, Emilia Lengiewicz.
 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości