Zespół ŁKS-u II czeka kolejne spotkanie o punkty.
Podopieczni Wojciecha Pietruszewskiego zagrają na wyjeździe. Naszych będą gościć gracze Polonii Raczki. Przed tygodniem rywale wygrali 2:0 na boisku Verty Suwałki. Z kolei nasi zremisowali 2:2 z liderem Klasy A - Warmią II Grajewo.
Łomżanie będą chcieli zrehabilitować się za jesienną wpadką. Wówczas na własnym boisku przegrali aż 1:6. - Jesteśmy dobrej myśli. Liczę, że już do końca sezonu będziemy punktować. Wyjdziemy na boisko w jasnym celu. Do rywala tracimy trzy punkty. Liczę, że po spotkaniu zrównamy się z nimi w ligowej stawce. Lider z Grajewa niespodziewanie przegrał z Wissą II, więc jest szans zbliżyć się do Warmii II - mówi szkoleniowiec.
fot. Klaudia Brzeziak
KLASA A
PROGRAM 14. KOLEJKI
(12.05., godz. 16:00)
Polonia - ŁKS II Łomża
Grab - Orzeł II
Narew - Jastrząb
Jasion - Verta
MECZ ROZEGRANY
Warmia II - Wissa II 1:2
TABELA KL. A
