Czy z ekipy z Łomży odejdzie bardzo ważny zawodnik?
Adrian Bielka ma szansę na angaż w Górniku Łęczna. 20-letni pomocnik wystąpił w zespole Pavlo Stano w sparingu przeciwko Pogoni Siedlce. Łęcznianie wygrali 3:1, a Bielka pojawił się na boisku w 46 minucie (grano 2x60 minut).
Adrian przyszedł do ŁKS-u przed startem rundy wiosennej. Rozegrał 14 meczów (892 minuty) i zaliczył 8 goli. M.in. popisał się hat-trickiem w meczu z Pelikanem Łowicz oraz skompletował dublet w starciu z Concordią Elbląg.
fot. Gosiewski Fotografia