Reklama

Cztery Medale Fight Clubu Na Pucharze Polski No GI Jiu Jitsu [FOTO]

26/09/2016 05:26

W sobotę 24 września w Luboniu koło Poznania zawodnicy Fight Club Łomża rywalizowali w VI Pucharze Polski No Gi Jiu Jitsu. W jednych z największych w Polsce zawodów w sportach chwytanych wystartowało 673 zawodników z całego kraju. Pięcioosobowa reprezentacja Fight Club Łomża po raz kolejny udowodniła swoją przynależność do krajowej czołówki w tej dyscyplinie.

Najlepiej spośród łomżyńskich fighterów spisał się Hubert Sulewski, który w swojej kategorii -66,5 kg junior pokonał każdego ze swoich rywali przez poddania, nie tracąc przy tym nawet punktu. Na drugim miejscu zakończył rywalizację trener Fight Clubu Damian Zorczykowski w kategorii -73,5 kg purpurowe pasy adult. Trzecie miejsca wywalczył debiutujący w tak dużym turnieju Hubert Żochowski w kategorii -66,5 kg junior, a także Norbert Batogowskiego w kategorii -86,5 kg junior.

- Chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania dla naszego sponsora głównego, firmy Sonarol Sp.j. Najda, który umożliwił nam wyjazd oraz zasponsorował dresy i stroje klubowe. Dziękujemy - podkreśla Damian Zorczykowski, opiekun łomżyńskich fighterów.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama