Zakończyło się głosowanie na najlepszego obrońcę sezonu w III lidze. Wśród nominowanych był zawodnik ŁKS-u Łomża.
I wygrał. Kamil Wenger głosami fanów otrzymał wyróżnienie. 32-latek zebrał najwięcej głosów podczas głosowana na stronie uSports.
- Dziękuje za docenienie mojej osoby, lecz chciałbym podkreślić, że dobra gra w defensywie to zasługa całego zespołu, zaczynając od naszych bramkarzy, których mamy top! Poprzez moich żołnierzy w obronie i pomocy. Podkreślając ofensywnych zawodników, którzy w naszym modelu gry są pierwszymi obrońcami. Dziękuję również kibicom, którzy tworzyli super atmosferę podczas meczów. Było czuć, że wszyscy razem cieszymy się po zwycięstwach, ale również jesteśmy razem w trudnych momentach - przyznał 32-latek.
Gratulacje!
fot. Rafał Lesicki