Do mrożących krew w żyłach sytuacji doszło na drodze krajowej numer 61, na trasie Ostrołęka-Łomża. Samochodowa kamera zarejestrowała drogowych piratów, którzy za nic mają ludzkie życie. Brawurowe wyprzedzanie na trzeciego mogło się zakończyć tragedią.
Aż trudno uwierzyć, że kierowcy wyprzedzający inne auta mogli wykonać tak niebezpieczne manewry. Na drodze wyraźnie bowiem widać, że bezpiecznego wyprzedzania wykonać się tam nie dało. Z naprzeciwka nadjeżdżał bowiem inny pojazd. Mimo to manewr wykonało aż dwóch kierowców, zmuszając prawidłowo jadącego kierowcę do zjechania niemal na pobocze.
Tylko ogromne szczęście sprawiło, że nie doszło tu do czołowego zderzenia i wielkiej tragedii.
Zdarzenie zarejestrowano na drodze krajowej nr 61, na trasie Ostrołęka - Łomża, w okolicach Miastkowa i wsi Chojny Młode.
Materiał nadesłał czytelnik portalu www.moja-ostroleka.pl