17-letni Jakub Szerszniew wyszedł z domu w Starych Kupiskach 29 grudnia. Wczoraj rozpoczęły się jego poszukiwania. Dzisiaj będą kontynuowane. Służby i wolontariusze przeczeszą Las Jednaczewski, od Jednaczewa w stronę Szablaka.
Cały czas trwają poszukiwania zaginionego mieszkańca Starych Kupisk. 17-letni Jakub wyszedł z domu 29 grudnia i dotąd nie powrócił. Zobacz też: Policja poszukuje 17-letniego mieszkańca Kupisk Starych
Przed nami drugi dzień akcji poszukiwawczej. Ok. godz. 8:30 przy OSP w Jednaczewie zebrały się osoby, które będą w niej uczestniczyły. To oczywiście służby: policja, straż pożarna. Nie brakuje jednak również wolontariuszy, czyli kolegów Jakuba Szerszniewa z ŁKS-u i okolicznych mieszkańców. Łącznie to ok. 200 osób. Na miejscu jest też grupa poszukiwawcza z Grupy Ratowniczej Nadzieja. Do pomocy w przeczesywaniu terenu zgłosili się również żołnierze WOT oraz operator z dronem termowizyjnym.
Dzisiaj (31.12) przeszukiwany będzie Las Jednaczewski, od Jednaczewa w stronę Szablaka. Działania koordynuje policja.