Mimo, że wrześniowa aura pogodowa przypomina obecnie bardziej jesień niż lato – nie zniechęciło to amatorów siatkówki plażowej, aby w ubiegłą niedzielę spotkać się na boisku i rozegrać wspólnie mecze.
Turniej Siatkówki Plażowej, który zorganizował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży, rozpoczął się wczoraj o godz. 10.00 na kompleksie sportowo-rekreacyjnym przy ul. Konstytucji 3 Maja (dawna „Strzelnica") i potrwał do godz. 15.00. W rozgrywkach udział wzięło 9 drużyn z Łomży, Zambrowa, Białegostoku a także z Warszawy. Czas trwania sportowego spotkania umilała muzyka, która jednocześnie zagrzewała zawodników do gry.
Pierwsze miejsce zajęła drużyna „Koteły" z Warszawy w składzie, w którym wystąpiła Mackiewicz Dominika i Taranko Bartłomiej. Na drugim miejscu uplasowała się białostocka drużyna „Neobrand Volley" z zawodnikami – Andraka Piotr oraz Zajkowski Adrian. Trzecie miejsce należało do Łęgowskiego Bartosza i Dziekońskiego Bartosza z załogi „Paczo" z Łomży.
Wyróżnienie jako Najlepszy Rozgrywający w turnieju uzyskał Andraka Piotr, natomiast tytuł Najlepszego Atakującego otrzymał zawodnik zwycięskiej drużyny - Taranko Bartłomiej.
Pozostałe drużyny, które wzięły udział w turnieju to: „Wedding Bar", „Śliwka-Zalewski," „Space", „Iza i Julia", „Wesoła Siatkówka" z Łomży, a także zambrowska grupa „Szyszko Konieczny".
Źródło: MOSiR