Reklama

Drużyna marzeń i deszcz goli. Tak gra Łomżyńska Liga Szkolna [VIDEO i FOTO]

09/10/2025 10:07

Mnóstwo goli radości oraz sportowego dopingu. W Szkole Podstawowej nr7 w Łomży 7 października zakończyły się rozgrywki piłkarskie chłopców z roczników 2016 i 2017.

W spotkaniach w ramach Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w piłce nożnej brały udział szkoły podstawowe z terenu miasta.

Zdecydowanymi zwycięzcami rywalizacji okazali się chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 5, którzy wygrali wszystkie spotkania. Podopieczni Radosława Jemielitego – nauczyciela wychowania fizycznego z łomżyńskiej „piątki” potwierdzili piłkarski prym wśród łomżyńskich podstawówek.

Mecze odbywały się w systemie ligowym w formacie każdy z każdym. Każda ze szkół biorących udział w zmaganiach otrzymała sprzęt sportowy w postaci piłek, a każdy z zawodników pamiątkowy medal. Dodatkowo indywidualne nagrody rzeczowe otrzymali najlepsi zawodnicy rozgrywek.

Reklama

W skład drużyny marzeń weszli:

  • Aleksander Żelazny z SP 5 w Łomży
  • Natan Goman z SP 7 w Łomży
  • Marcel Andrzejewski z SP 1 w Łomży
  • Tymon Bałazy z SP 4 Łomży
  • Tobiasz Żukowski z SP 9 w Łomży.

Organizatorem zawodów był Młodzieżowy Łomżyński Klub Sportowy, a zadanie zostało dofinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach projektu: „Wsparcie i rozwój lig amatorskich – edycja 2025”. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości