Reklama

Drużyna Planet Cash zwycięzcą Pucharu Ligi [VIDEO]

28/08/2017 07:59

Już po raz siódmy na kompleksach sportowo-rekreacyjnych "Moje Boisko Orlik 2012" przy ul. Katyńskiej 3 i Bernatowicza 4 został rozegrany turniej piłkarski o Puchar Miejskiej Ligi Piłki Nożnej MOSiR Łomża. W tym roku najlepsza okazała się ekipa Planet Cash z Łomży.

W turnieju wzięło udział 10 drużyn z Łomży i regionu. Zostały one podzielone na dwie grupy, które rozgrywały swoje mecze na dwóch obiektach równolegle. Spotkania finałowe rozegrany na Orliku przy ul. Katyńskiej 3.

GRUPA A - ORLIK BERNATOWICZA 4
1. DEMED
2. GKS ŁOMŻA
3. BM DANEX
4. TRÓJKĄT
5.ORŁY ZBÓJNA

GRUPA B - ORLIK KATYŃSKA 3
1. WIŹNIACY
2. SKILL SQUAD
3. DOBROPLAST
4. PLANET CASH
5. ELMAX DACHY SUPER TEAM

Po pierwszej fazie grupowej z grupy A awansowały drużyny: Trójkąt i BM Danex, natomiast z grupy B Planet Cash i Dobroplast.

Reklama

Finał został rozegrany pomiędzy drużynami Planet Cash i BM Danex. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:1 i o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne. Lepsi okazali się zawodnicy Planet Cash, którzy wynikiem 3:2 w rzutach karnych wywalczyli I miejsce w turnieju.

Najlepszym bramkarzem okazał się Dawid Gumiński z Planet Cash, najlepszym strzelcem Daniel Kowalewski również z Planet Cash (6 bramek), zaś najlepszym zawodnikiem Łukasz Kapelewski z BM Danex

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży przypomina, że nowy sezon MLPN MOSiR ŁOMŻA 2017/2018 rusza już w ten weekend! Zawody zostaną rozegrane z podziałem na dwie ligi.

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości