Ośmioletni tenisista Szymon Klewicki trenujący w UKS Return Łomża przy III Liceum Ogólnokształcącym zajął trzecie miejsce w generalnej klasyfikacji podsumowującej cykl turniejów Tenis 10 w Olsztynie.
To duży sukces młodziutkiego łomżanina. Szymon często i chętnie startuje w turniejach dla najmłodszych tenisistów.
- Lubi rywalizować, nie zniechęcają go porażki na kortach, cieszy się z wygranych meczów i bardzo systematycznie trenuje. Myślę, że rośnie nam kolejny zdolny tenisista... – przyznaje z dumą jego trener Tomasz Waldziński.
Już od września w Szkole Podstawowej nr 7 w Łomży rusza Narodowy Program Upowszechniania Tenisa TENIS 10 (treningi i turnieje tenisowe dla dzieci) więc będziemy mogli "na żywo" kibicować Szymonowi i oczywiście innym młodym adeptom tej pięknej dyscypliny sportu.