Reklama

Dwa tytuły mistrza Polski dla BLACK HORSE MMA ŁOMŻA

21/12/2015 07:15

Łomżyńscy zawodnicy z klubu BLACK HORSE MMA ŁOMŻA wystartowali w minioną sobotę w Mistrzostwach Polski MMA. Zawody rozegrane w Sochaczewie zakończyły się dla naszych fighterów zdobyciem dwóch złotych medali i tytułów mistrza Polski!

Ponad 260 zawodników startujących w kilkunastu kategoriach wiekowych i wagowych rywalizowało ze sobą w sobotę 19 grudnia w Sochaczewie o tytuły najlepszych w kraju. Czterech zawodników klubu BLACK HORSE MMA ŁOMŻA wzięło udział w mistrzowskich kategoriach zdobywając dwa złote medale.

Mistrzem Polski został Patryk Surdyn w kategorii do 61 kg senior oraz Krystian Cwalina w kategorii do 77 kg junior. Srebrny krążek dołożył Paweł Modzelewski w kategorii do 84 kg PK. Również pozostali zawodnicy, choć wrócili bez tytułów, godnie reprezentowali klub i Łomżę.

Reklama

- Chcielibyśmy podziękować dla naszego sponsora Pana Roberta Smugarzewskiego i Centrum Rehabilitacji MEDICOR oraz Zakładu Fryzjerskiego PIOTR ĆWIEKOWSKI w Łomży, a także władz miasta Łomża Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego, Agnieszki Muzyk, Andrzeja Garlickiego, Pani poseł Bernadecie Krynickiej i Prezesa Parku Przemysłowego Łomża Pana Andrzeja Kiełczewskiego - piszą zawodnicy do naszej redakcji i zapraszają wszystkich chętnych na treningi.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości