Dwie osobowe skody zderzyły się na skrzyżowaniu alei Legionów z Przykoszarową. Do zdarzenia doszło po godz. 14:00
Wstępne ustalenia wskazują na to, że jeden kierowca skody fabii jechał aleją Legionów w kierunku Konarzyc, a drugi z Przykoszarowej w kierunku Pileckiego, co zakończyło się spotkaniem na środku skrzyżowania.
Jednym z pojazdów wraz z kierującym podróżowała dwójka dzieci. Po przebadaniu przez zespół ratownictwa medycznego wszyscy zostali przewiezieni do szpitala na badania.
Obecni na miejscu strażacy zajęli się uprzątnięciem miejsca zdarzenia, a dokładne okoliczności wyjaśnią policjanci z drogówki.