Reklama

Dwie skody zderzyły się na Legionów [FOTO]

04/03/2020 15:15

Dwie osobowe skody zderzyły się na skrzyżowaniu alei Legionów z Przykoszarową. Do zdarzenia doszło po godz. 14:00

Wstępne ustalenia wskazują na to, że jeden kierowca skody fabii jechał aleją Legionów w kierunku Konarzyc, a drugi z Przykoszarowej w kierunku Pileckiego, co zakończyło się spotkaniem na środku skrzyżowania.

Jednym z pojazdów wraz z kierującym podróżowała dwójka dzieci. Po przebadaniu przez zespół ratownictwa medycznego wszyscy zostali przewiezieni do szpitala na badania.

Obecni na miejscu strażacy zajęli się uprzątnięciem miejsca zdarzenia,  a dokładne okoliczności wyjaśnią policjanci z drogówki.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości